Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 47
Bandycki Petersburg: Adwokat (2000)
8,4
Banditskiy Peterburg: Advokat
Produkcja: Rosja
Brygada (2002)
8,3
Brigada
Gatunek: dramat, kryminal
Produkcja: Rosja
Interny (2010)
8,1
Główni bohaterowie serialu to czterej stażyści notorycznie popadają w tarapaty i idiotyczne sytuacje. Z przyjemnością obserwuje to wszystko doktor Bykov (Ivan Okhlobystin), ich zwierzchnik.
Gatunek: Komedia
Produkcja: Rosja
Kuchnia (2012)
8,1
Kukhnya
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Gatunek: Komedia
Produkcja: Rosja
Cichy Don (1992)
8,0
Tikhiy Don
Ekranizacja słynnej i wybitnej powieści Michaiła Szołochowa, za którą pisarz został w 1965 roku uhonorowany Nagrodą Nobla. Historia Kozaków z przełomu XIX i XX wieku, żyjących nad Donem, który jest świadkiem wielu dramatycznych wydarzeń w historii - I wojny światowej, rewolucji. Bohaterem "Cichego Donu" jest Grigorij Melechow (Rupert Everett).
Gatunek: Dramat
Stalingrad (2003)
8,0
Serial dokumentalny opowiadający o jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej - bitwie o Stalingrad. Walki o to nadwołżańskie miasto trwały prawie pół roku i zakończyły się ostatecznie zwycięstwem czerwonoarmistów, okupionym jednak ogromnymi stratami. Twórcy filmu prezentują niepublikowane wcześniej wywiady z uczestnikami bitwy - szeregowymi żołnierzami, których losy stały się podstawą narracji dokumentu.
Masza i niedźwiedź (2009)
8,0
Masha i Medved
"Masza i Niedźwiedź" to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy i jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu. Zobacz, jak poznali się Masza i Niedźwiedź. Poznaj przepis na idealną porcję kaszy i przekonaj się, jak trudny jest los porywacza, kiedy zakładnikiem jest Masza.
Produkcja: Rosja
Metod (2015)
7,9
Gatunek: kryminal, thriller
Produkcja: Rosja
Mazhor (2014)
7,9
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Gatunek: Kryminał
Produkcja: Rosja
Karny batalion (2004)
7,9
Shtrafbat
11 odcinkowy serial telewizyjny opowiadający o kompanii karnej powstałej w Rosji w czasie II Wojny Światowej. Stworzona została z dezerterów, więźniów politycznych. Biorąc udział w najtrudniejszych misjach, mieli rehabilitować swoje postępki.
Gatunek: Wojenny, Dramat
Produkcja: Rosja
Podstrona:
12345