Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 432
Wielkie teorie Darwina (2016)
8,5
Grupa Filmowa Darwin zaprasza na autorską, zwariowaną podróż pełną humoru, przygód i zwrotów akcji! Czy Król Jagiełło podoła powierzonej mu misji? Czy załoga pierwszego polskiego Statku kosmicznego S.F.
Gatunek: Rozrywkowy
Produkcja: Polska
Himalaiści (2007)
8,3
Produkcja: Polska
Z kroniki Auschwitz (2004)
8,3
Nie ma jednej uniwersalnej prawdy o obozie zagłady Auschwitz-Birkenau. Każdy z byłych więźniów ma swoją niepodważalną prawdę, która może różnić się od prawdy jego sąsiada z pryczy obozowej. Cykl pięciu dokumentalnych filmów, który stara się zachować i przybliżyć pamięć o tragedii ludzkości jaką był obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Przybliżyć młodym, którzy dopiero poznają świat.
Gatunek: Dokumentalny
Produkcja: Polska
Alternatywy 4 (1983)
8,2
Czasy PRL-u. Losy pochodzących z różnych grup społecznych mieszkańców nowo wybudowanego warszawskiego bloku.
Produkcja: Polska
PitBull (2005)
8,2
Warszawscy policjanci wydziału zabójstw zmagają się z problemami codziennego życia i stołeczną przestępczością.
Gatunek: Sensacyjny
Produkcja: Polska
Sensacje XX wieku (1983)
8,2
Program Bogusława Wołoszańskiego, który ukazuje kulisy najciekawszych i niewyjaśnionych wydarzeń historycznych minionego wieku.
Produkcja: Polska
Glina (2003)
8,1
Policjanci z Wydziału Zabójstw Komendy Stołecznej Policji w Warszawie mierzą się z zagadkami kryminalnymi i trudami życia prywatnego, jakie niesie ze sobą niebezpieczna praca.
Produkcja: Polska
Czas honoru (2008)
8,1
Losy grupy młodych polskich oficerów - tzw. "cichociemnych" skoczków - zrzuconych na teren okupowanej Polski w czasie II wojny światowej.
Produkcja: Polska
Dzika Polska (2007)
8,1
Niespotykane ujęcia. Niezwykli ludzie, z pasją podpatrujący życie dzikich zwierząt. Piękno przyrody, widziane zarówno okiem uczonych, jak podróżników i artystów.  W tym programie odnajdujemy dziką przyrodę nie tylko w Puszczy Białowieskiej czy w Bieszczadach, ale w piasku sopockiej plaży, w wyrobisku starej cegielni czy na strychu klasztoru.
Produkcja: Polska
Kryminalne gry (2002)
8,1
Realizatorzy towarzyszą funkcjonariuszom policji, odsłaniając kulisy przeprowadzanych akcji, które nie zawsze kończą się powodzeniem.
Gatunek: Dokumentalny
Produkcja: Polska
Podstrona:
1234567891011..44