Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 104
Dark (2017)
8,3
Zaginięcie dzieci ujawnia podwójne życie i nadszarpnięte relacje członków czterech rodzin, łącząc się z wydarzeniami sprzed trzydziestu lat.
Produkcja: Niemcy
Most nad Sundem (2011)
8,3
Bron / Broen
Szwedzka policjantka i duński inspektor prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, którego ofiarę znaleziono na moście łączącym brzegi dwóch państw.
Gatunek: kryminal, thriller
Produkcja: Dania, Niemcy, Szwecja
Forbrydelsen (2007)
8,2
Detektyw Sara Lund odbywa ostatnie dni służby. Zbrodnia na dziewiętnastoletniej dziewczynie sprawia, że kobieta rozpoczyna śledztwo.
Gatunek: kryminal
Stalingrad (2003)
8,0
Serial dokumentalny opowiadający o jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej - bitwie o Stalingrad. Walki o to nadwołżańskie miasto trwały prawie pół roku i zakończyły się ostatecznie zwycięstwem czerwonoarmistów, okupionym jednak ogromnymi stratami. Twórcy filmu prezentują niepublikowane wcześniej wywiady z uczestnikami bitwy - szeregowymi żołnierzami, których losy stały się podstawą narracji dokumentu.
Królestwo (1994)
8,0
Riget
Akcja filmu rozgrywa się w kopenhaskim szpitalu. Lekarze z ekstrawaganckiego przedsięwzięcia von Triera przeżywają osobiste i zawodowe dramaty. W ich życie ingerują jednak czasami duchy. Bohaterowie zaś nie zawsze kierują się dobrem pacjentów i prowadzą podejrzane interesy. W Królestwie nie wszystko ma racjonalne wytłumaczenie. Wydaje się, że reżyser oczekuje, byśmy i my poddali się dziwnej logice tego filmu.
Gatunek: Horror, Dramat
Babylon Berlin (2017)
8,0
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Gatunek: Kryminał, Dramat
Produkcja: Niemcy
Z pamiętnika lekarki (2008)
7,9
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Gatunek: Komedia
Produkcja: Niemcy
Dziesiąte królestwo (2000)
7,9
The 10th Kingdom
Virginia Lewis mieszka wraz z ojcem na skraju Central Parku. Pewnego dnia za sprawą magicznego lustra dostaje się do magicznego świata baśni. W dziewięciu królestwach do których trafia nie dzieję się dobrze. Władzę przejmuje Zła Czarownica, która zamienia prawowitego księcia w psa. Virginia wraz z poznanym tam Wolfem próbuje pomóc sławnym księżniczkom w odzyskaniu dziewięciu królestw i pokonaniu Złej Czarownicy.
Speer i On (2005)
7,8
Speer und er
Utalentowany architekt Albert Speer zdobywa szacunek Adolfa Hitlera. Rozpoczyna szybką karierę w rozwijającej się Trzeciej Rzeszy.
Produkcja: Niemcy
Nędznicy (2000)
7,8
Les misérables
Po wielu latach galernik Jean Valjean opuszcza więzienie i pragnie żyć uczciwie. Inspektor Javert nie wierzy w jego wewnętrzną przemianę.
Gatunek: Kostiumowy, Dramat
Podstrona:
1234567891011..11