Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 448
Death Note (2015)
7,6
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Gatunek: Sci-Fi, Kryminał
Produkcja: Japonia
Guilty Crown (2011)
7,6
Po pladze wirusa "Lost Christmas" w 2029 władza w Japonii została przejęta przez międzynarodową organizację GHQ. Minęło już dziesięć lat od tych tragicznych wypadków i ludzie zaczęli się pomału przyzwyczajać do okupacji. Pewnego razu siedemnastoletni Shu Ohma ukrywa przed patrolem GHQ piękną separatystkę imieniem Inori. W wyniku sensacyjnego splotu wydarzeń chłopiec otrzymuje niezwykłą moc pozwalającą kontrolować tzw. "Voidy".
Gatunek: Anime, Sci-Fi
Produkcja: Japonia
Mroczne niebo (1996)
7,6
Dark Skies
Historia 20-stego stulecia to kłamstwo. Obcy przybyli do nas 1940 roku. Od tej pory ukrywają się i wykorzystują nas, ale społeczeństwo o tym nie wie. W serialu podążamy tropem Johna Loengarda i Kim Sayers, którzy chcą udowodnić, że Obcy istnieją. Oprócz tego muszą stanąć oko w oko z tajemniczą agencją Majestic-12, która chce utrzymać obecność kosmitów w tajemnicy.
Gatunek: Sci-Fi, Przygodowy
Produkcja: USA
Martwa strefa (2002)
7,6
The Dead Zone
Johnny Smith wiódł sobie idealne życie w małej mieścinie. Pracował jako nauczyciel fizyki w szkole w tym samym mieście, uczenie dzieci to była jego pasja. Miał narzeczoną o imieniu Sarah, która uczyła w tej samej szkole co on. Był dobrym synem dla swojej matki, która wychowywała go samodzielnie. Jego życie było prawie idealne... aż do pewnego dnia w którym to wypadek samochodowy zupełnie zmienił jego dotychczasowe życie.
Gatunek: Sci-Fi, Horror, Dramat
Produkcja: USA, Kanada
Nowe wcielenie (1999)
7,6
Now and Again
Kiedy Michael Wiseman ginie w tragicznym wypadku w metrze, rząd USA proponuje mu ofertę, której nie można odmówić, jego móżg zostanie pozostawiony żywym i umieszczony w nowym, genetycznie zmodyfikowanym ciele. Doktor sprawujący nad nim pieczę dokonuję eksperymentów nad nim, Michael pomaga rozwiązywać trudne zagadki rządowe.
Gatunek: Sci-Fi, Sensacyjny
Produkcja: USA
Agentka Carter (2015)
7,6
Agent Carter
Rok 1946. Po zniknięciu Kapitana Ameryki Peggy Carter zostaje przeniesiona do pracy biurowej w departamencie Naukowych Rezerw Strategicznych. Oskarżony o zdradę Howard Stark prosi ją, by pomogła mu oczyścić się z zarzutów.
Gatunek: Sci-Fi, Akcja
Produkcja: USA
Tron: Rebelia (2012)
7,6
TRON: Uprising
Gatunek: Sci-Fi, Akcja, Animacja
Produkcja: USA
The Twilight Zone (2002)
7,6
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Produkcja: USA, Kanada
Liga Sprawiedliwych (2001)
7,6
Justice League
Kiedy Ziemię atakują kosmici, grupa superbohaterów próbuje powstrzymać inwazję.
Produkcja: USA
Wybrańcy obcych (2002)
7,6
Taken
Kiedy w małym miasteczku ląduje statek obcych, życie mieszkańców się komplikuje.
Gatunek: Sci-Fi, Dramat
Produkcja: USA
Podstrona:
1..345678910111213..45