Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 18
Planeta Ziemia II (2016)
8,9
Planet Earth II
Produkcja: Wielka Brytania
Planeta Ziemia (2006)
8,5
Planet Earth
Produkcja: Wielka Brytania
Wielkie widowiska natury (2009)
8,2
Nature's Great Events
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Czysta nauka (2004)
8,1
Naked Science
Serial produkcji National Geographic z pomocą ekspertów z wielu dziedzin przedstawia najbardziej prowokacyjne i najciekawsze naukowe zagadki. Dzięki nowym technologiom prezentuje najnowsze ustalenia w sprawie intrygujących tajemnic religii, historii ludzkości, życia naszej planety, zjawisk paranormalnych, czy wszechświata.
Produkcja: USA
Dzika Polska (2007)
8,1
Niespotykane ujęcia. Niezwykli ludzie, z pasją podpatrujący życie dzikich zwierząt. Piękno przyrody, widziane zarówno okiem uczonych, jak podróżników i artystów.  W tym programie odnajdujemy dziką przyrodę nie tylko w Puszczy Białowieskiej czy w Bieszczadach, ale w piasku sopockiej plaży, w wyrobisku starej cegielni czy na strychu klasztoru.
Produkcja: Polska
Rezydencja surykatek (2005)
8,1
Meerkat Manor
Produkcja: Wielka Brytania
Południowy Pacyfik (2009)
8,1
South Pacific
Połączenie wspaniałej klimatycznej muzyki z przepięknymi widokami i niesamowitą historią Południowego Pacyfiku - pozwala oderwać się od codzienności, zabierając widza w najciekawszą podróż, jaką kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić.
Produkcja: Wielka Brytania
Dzikie Chiny (2008)
8,0
Wild China
Produkcja: Wielka Brytania
Ziemia: Potęga planety (2007)
8,0
Earth: The Power of the Planet
Atmosfera W tym odcinku udamy się w podróż w stratosferę, odwiedzimy Syberię i dowiemy się, dlaczego Argentyna to jedno z najbardziej burzowych miejsc na Ziemi. To pozwoli nam zrozumieć, jak wyjątkowa jest atmosfera naszej planety i dlaczego jest tak niezwykle ważna dla utrzymania na niej życia. Lodowce Lód to może nic więcej niż zamrożona woda, a jednak ma niesamowitą moc.
Produkcja: Wielka Brytania
Wisła od źródeł do ujścia. Wzdłuż dawnego szlaku łososia (2013)
8,0
Podróż wzdłuż Wisły dawnym szlakiem wędrówki łososia - gatunku, który wyginął w Polsce na skutek nierozsądnej polityki wodnej lat 60.
Produkcja: Polska
Podstrona:
12