Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 143
Marble Hornets (2009)
8,4
Młody reżyser Jay pewnego dnia natrafia na kasety zawierające materiały z niedokończonego projektu, które zostawił mu jego przyjaciel Alex, tuż przed wyprowadzką do innego stanu. Narrator serialu postanawia sprawdzić co znajduje się na kasetach i zaczyna publikować na portalu YouTube fragmenty nagrań. Po pewnym czasie odkrywa, że Alex był śledzony przez postać w garniturze...
Gatunek: Horror
Produkcja: USA
Stranger Things (2016)
8,4
Podczas powrotu do domu znika dwunastoletni Will Byers. Zaginięcie chłopca jest początkiem dziwnych i niebezpiecznych wydarzeń trapiących prowincjonalne miasteczko.
Gatunek: dramat, horror, sci-fi
Produkcja: USA
Monster (2004)
8,2
Akcja anime rozgrywa się przede wszystkim w Niemczech. Tam też cała historia się zaczyna - niedługo po zniszczeniu muru berlińskiego. Główny bohater - dr Kenzou Tenma, młody i wybitny lekarz pochodzący z Japonii studiował w Niemczech i tutaj też po studiach rozpoczął pracę w pobliskim szpitalu. Dzięki jego talentowi szpital stał się najbardziej prestiżowym w całym mieście. Dr Tenma żyje przy okazji w szczęśliwym związku z piękną córką dyrektora szpitala.
Produkcja: Japonia
Kōsetsu Hyaku Monogatari (2003)
8,2
Wędrując po średniowiecznej Japonii Momosuke Yamaoka utrzymuje się z pisania zagadek dla dzieci. Stara się on zawsze pojawiać tam, gdzie wieść niesie jakoby zdarzyło się coś nadprzyrodzonego. Podczas jednej z wypraw spotyka trójkę istot, które przy pomocy iluzji doprowadzają pewnego mężczyznę do szaleństwa, a finalnie do śmierci.
Produkcja: Japonia
Hellsing (2006)
8,1
Gatunek: Anime, Akcja, Horror, Dramat
Produkcja: Japonia
Mushishi (2005)
8,1
W innym, alternatywnym, stworzonym przez twórców świecie oprócz ludzi i znanym nam zwierząt żyją tajemnicze stworzenia - "Mushi". Jednak tylko nieliczni są świadomi ich istnienia. Ginko, główny bohater jest jednym z tych ludzi, zajmuje się on badaniem tych stworzeń. W trakcie swej podróży nie tylko będzie musiał zrozumieć Mushi ale także ludzką naturę.
Gatunek: Anime, Horror
Produkcja: Japonia
Thriller (1973)
8,1
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Gatunek: Kryminał, Horror
Produkcja: Wielka Brytania
Kiseijū (2014)
8,1
Ziemię atakują kosmici w postaci pasożytów przejmujących kontrolę nad ludzkimi umysłami. Nastoletni Izumi stara się zapobiec inwazji obcych.
Produkcja: Japonia
Strefa mroku (1959)
8,1
The Twilight Zone
Nowatorski serial antologiczny Roda Serlinga skupia się na zwyczajnych ludziach, którzy niespodziewanie znajdują się w niezwykłych, najczęściej nadprzyrodzonych, sytuacjach. Opowieści najczęściej zakończone są ironicznym zwrotem akcji, w wyniku którego winny zostaje ukarany.
Gatunek: Sci-Fi, Horror, Dramat
Produkcja: USA
Nie z tego świata (2005)
8,1
Supernatural
Dwóch braci wypowiada wojnę siłom zła.
Gatunek: dramat, horror
Produkcja: USA
Podstrona:
1234567891011..15