Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 138
Peaky Blinders (2013)
8,6
Należący do gangsterskiej rodziny z Birmingham Tommy Shelby usiłuje zwiększyć swoje wpływy, wykorzystując skradziony transport broni.
Produkcja: Wielka Brytania
Wikingowie (2013)
8,4
Vikings
Młody wiking, Ragnar Lothbrok, pragnie, by wyprawy łupieżcze odbywały się nie tylko na wschód, ale także w kierunku przeciwnym.
Produkcja: Irlandia, Kanada
Tae Wang Sa Shin Gi (2007)
8,4
Dwa tysiące lat po opuszczeniu ziemi przez Lorda Hwanwoonga na niebie pojawia się gwiazda Jooshin, która zwiastuje jego ponowne przyjście na świat. Problem w tym, że w tym czasie na świat przychodzi nie jeden a dwóch chłopców, w których żyłach płynie królewska krew, Damdoek i Yeon Ho Gae.
Cesarzowa Ki (2013)
8,3
Gi-hwang-hu
Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen (1999)
8,3
Produkcja: Japonia
Isabel (2011)
8,2
Gatunek: historyczny
Produkcja: Hiszpania
The Crown (2016)
8,2
Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Kōsetsu Hyaku Monogatari (2003)
8,2
Wędrując po średniowiecznej Japonii Momosuke Yamaoka utrzymuje się z pisania zagadek dla dzieci. Stara się on zawsze pojawiać tam, gdzie wieść niesie jakoby zdarzyło się coś nadprzyrodzonego. Podczas jednej z wypraw spotyka trójkę istot, które przy pomocy iluzji doprowadzają pewnego mężczyznę do szaleństwa, a finalnie do śmierci.
Produkcja: Japonia
Shigurui (2007)
8,1
Początek Ery Edo. Ludzie cieszą się okresem pokoju. Feudalny pan Tokugawa Tadanaga otwiera turniej dla szermierzy. Dawniej w pojedynkach używano drewnianych mieczy - tym razem wojownicy będą dzierżyć prawdziwą broń. Jednoręki Fujiki Gennosuke i oślepiony Irako Seigen będą ze sobą walczyć. Oboje są uczniami Iwamoto Kogan - największego szermierza Japonii. Każdy z nich jest zdeterminowany do przejęcia tytułu następcy szkoły Iwamoto. Zwycięzca może być tylko jeden.
Produkcja: Japonia
John Adams (2008)
8,1
Drugi prezydent w historii Stanów Zjednoczonych próbuje przekonać ludzi zamieszkujących kolonie, aby stanęli do walki przeciwko Brytyjczykom.
Produkcja: USA
Podstrona:
1234567891011..14