Gatunek: Produkcja:

Zakres lat: - Zakres ocen: -
Sortowanie: Kolejność:
ilość wyników: 926
Joker (2019)
8,6
Strudzony życiem komik popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą.
Gatunek: dramat, kryminal
Produkcja: Kanada, USA
Pogorzelisko (2010)
8,1
Incendies
Zgodnie z ostatnią wolą matki bliźnięta Simon i Jeanne wyruszają na poszukiwanie swojego ojca i brata, by dostarczyć im zapieczętowane listy.
Gatunek: Wojenny, Dramat
Produkcja: Kanada, Francja
Aurore (2005)
8,0
Matka Aurory umiera. Dziewczynka z rodzeństwem trafia do domu apodyktycznej macochy i swego ojca.
Gatunek: Dramat
Produkcja: Kanada
Where the Trail Ends (2012)
8,0
Żadna wyprawa rowerowa nie dotarła jeszcze tak daleko. Wraz z ekipą kolarzy MTB ekspedycja trafia m.in. do stanu Utah (USA), na pustynię Gobi (Chiny) i nad rzekę Fraser w Kanadzie. Razem docierają do najbardziej oddalonych i niedostępnych krańców planety. Najlepsi na świecie freeriderzy (m.in. Darren Berrecloth, Cameron Zink, Kurtis Sorge, James Doerfling and Andreu Lacondeguy) przeczesują Ziemię w poszukiwaniu terenów, po których nikt dotąd nie jeździł.
Produkcja: Nepal, USA, Kanada, Chiny, Argentyna
Szczególny dzień (1977)
8,0
Una giornata particolare
Poruszający komentarz na temat okresu faszystowskiego i jego mniej widocznych "ofiar" : oto w dniu przyjazdu Führera do Rzymu aktywizują się wszystkie organizacje faszystowskie. Niewiele osób pozostaje w domach, wśród nich jest gospodyni domowa, Antonietta (jedna z życiowych ról
Produkcja: Włochy, Kanada
The Trailer Park Boys Christmas Special (2004)
8,0
Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.
Gatunek: Komedia
Produkcja: Kanada
Złap mnie, jeśli potrafisz (2002)
7,9
Catch Me If You Can
Oparta na faktach historia młodego fałszerza, który w latach 60., podając się za pilotów, lekarzy i profesorów, wyłudził z banków ponad 2,5 mln dolarów.
Produkcja: USA, Kanada
Pokój (2015)
7,9
Room
Pięcioletni Jack od urodzenia mieszka z mamą w niewielkim pomieszczeniu, które nazywają Pokojem. Chłopiec nie zdaje sobie sprawy, że istnieje świat na zewnątrz.
Gatunek: dramat
Złodziej z Bagdadu (1993)
7,9
The Princess and the Cobbler
Dawno, dawno temu, w Złotym Mieście, panował dobry i poczciwy Sułtan, mający piękną córkę imieniem Yum Yum. Życie tu toczyło się spokojnie i leniwie, a wszyscy czuli się bezpieczni, ponieważ miasta strzegły trzy Złote Kule. Związana z nimi stara przepowiednia głosiła, że jak długo pozostaną nietknięte, tak długo miastu nic nie grozi, ale z chwilą, gdy wpadną one w niepowołane ręce, miasto stanie wobec wielkiego zagrożenia.
Efekt motyla (2004)
7,8
The Butterfly Effect
Evan, który potrafi podróżować w czasie, przekona się, że nawet najdrobniejsza zmiana w przeszłości ma kolosalny wpływ na teraźniejszość.
Gatunek: Sci-Fi, Thriller
Produkcja: USA, Kanada
Podstrona:
1234567891011..93